Leiuministeerium

Esileht / Lapsed ja imikud / Mänguasjad / Bingo mäng, 90 numbriga

Bingo mäng, 90 numbriga

EAN: 5901785369632
Laoseis: 2

7,49 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

SPETSIFIKATSIOON
  • mõõdud (laius / pikkus): 21,5x26cm
  • palli läbimõõt: 0,9 cm
  • sertifikaadid: CE, EN 71
  • vanus: 6 aastat
  • kaal: 450g
 
KAASAS
  • 90 nummerdatud palli
  • 120 märki
  • 72 kaarti
  • joonistusmasin
 
Võta osa põnevast Bingo mängust - tuntud ja sajandeid populaarne numbrimäng tõelise viigimasinaga. See ebatavaline peremäng võimaldab kõigil osalejatel kogeda suurepäraseid emotsioone !!! Võidab mängija, kes katab kõigepealt oma kaardil viis numbrit.
 
Mängu reeglid:
 
Mäng algab nummerdatud pallide paigutamisega joonistusmasina sisse.
 
Peremees pöörab joonistusmasina vända. Joonistusmasinast tõmmatakse järjestikku viis palli. Kui pall masinast välja kukub, loeb peremees numbri valjusti ette ja asetab palli juhtimislauale. Kui mängija kaardil on tõmmatud number, katab ta selle kohe spetsiaalse märgiga.
 
Kui osaleja katab kaardil kõik 5 numbrit ühes horisontaalses reas, karjub ta kõvasti “BINGO” !!!
 
MÄNG TERVE PERELE - tuntud ja sajandeid meeldinud, võimaldab see tõelise loosimasinaga numbrimäng kõigil osalejatel kogeda suurepäraseid emotsioone. Võite kutsuda mängu kõik oma sõbrad ja pereliikmed, kuna mängijate arv on piiramatu.
 
KAASAS - 90 nummerdatud palli 120 märki 72 kaardi joonistamise masin.
 
SPETSIFIKATSIOON - mõõdud (laius / pikkus): 21,5x26cm palli läbimõõt: 0,9cm sertifikaadid: CE, EN 71 vanus: 6 aastat kaal: 450g.
 
MÄNGureeglid - mäng algab nummerdatud pallide paigutamisest joonistamismasinasse. Peremees pöörab joonistusmasina vända käepidet. Joonistusmasinast tõmmatakse järjestikku viis palli. Kui pall masinast välja kukub, loeb peremees numbri valjusti ette ja asetab palli juhtimislauale. Kui mängija kaardil on tõmmatud number, katab ta selle kohe spetsiaalse märgiga. Kui üks osalejatest katab oma kaardil kõik 5 numbrit ühes horisontaalses reas, karjub ta kõvasti “BINGO” !!!
 

Sarnased tooted