Leiuministeerium

Esileht / Peotarbed / Täiskasvanutele / Erootiliste aksessuaaride komplekt

Erootiliste aksessuaaride komplekt

EAN: 5902802903679
Laoseis: 1

12,58 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

Igavusega täidetud magamistuba võib olla lõpu algus. Teie jagatavad emotsioonid ja füüsilised aistingud on iga eduka suhte lahutamatu element. Sellepärast tasub kindlasti investeerida mitmekesisusse. Erootilised aksessuaarid aitavad teie keha taasavastada, stimuleerivad kujutlusvõimet ning täidavad varjatud (paljude aastate jooksul üsna sageli) soove ja fantaasiaid. BDSM varustuskomplekt on ideaalne vahend igavuse vastu magamistoas ja suurepärane võimalus tundmatute naudingupaikade avastamiseks. BDSM komplekt on suurepärane pakkumine paaridele, kellele meeldivad karmimad erootilised mängud või kes tahaksid neid proovida.
Erootiliste aksessuaaride komplekt toob igas magamistoa mängus vaheldust ja soojendab radikaalselt selles olevat temperatuuri. See põnev BDSM-komplekt sisaldab kõige populaarsemaid erootilisi BDSM-i seadmeid, näiteks: mansetid (käerauad ja jalamansetid), manseti pistik, kuulikinnitus, krae, rihm, silmad, piitsad ja dekoratiivkelladega nibuklambrid. Komplekt võimaldab ühel partneril hõlpsalt ja täielikult domineerida ning teisel alistuda - see toob täiesti uusi ja väga intensiivseid aistinguid. Võite juhtimise enda kätte võtta või täielikult alistuda - millise rolli valite? BDSM komplekt võimaldab teil rolle vahetada! Kas olete seiklusteks valmis?
BDSM-i varustuskomplekt sobib suurepäraselt häbelikele partneritele, kes otsivad füüsilistes mängudes uudsust ja mitmekesisust, ning paaridele, kes on täis kirge ja kes armastavad karmi seksi ilma reservatsioonita. Lõbutsemine koos BDSM komplektiga äratab teie keha ja tutvustab neile uusi naudingu- ja soovialasid. See parandab teie seksuaalelu kvaliteeti.

Sarnased tooted