Leiuministeerium

Esileht / Lapsed ja imikud / Mänguasjad / Hüppavad konnad, peremäng, Ronimisrõõm

Hüppavad konnad, peremäng, Ronimisrõõm

EAN: 5902802909510
Laoseis: 2

7,70 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

Konnad hüppavad peremängu puuoksast Ronimine Lõbus meelelahutus Alates 3 aastast # 6719
Kellel õnnestub väike puukonn otse õhku visata? Kes suudab konnad puuderidadele kinni jääda? Kellel on mängu lõpus puus kõige rohkem konni? Meie konnade hüpped on tore perekonna meelelahutus, lõbu ja põnevus.
Mängu reeglid:
Mängu eesmärk on puule asetada võimalikult palju konni. Igal mängijal on oma püss ja 3 sama värvi konna. Saadaval on järgmised värvid: kollane, oranž ja sinine. Mängijad lasevad ükshaaval teie platvormilt konni, kes võitsid puudel kõige rohkem konni. Mängureeglid on väga lihtsad, kuid konnad ei ripu ainult puuderidades. See nõuab palju oskusi, keskendumisvõimet ja täpsust, iga uue lasuga saate ennast ümber paigutada. Mäng sobib 1-3 inimesele, seda saab mängida õdede-vendade, sõprade või isegi vanematega. See tagab toreda aja, kus on palju meelelahutust ja lõbu kodus. Värvilised värvid köidavad laste tähelepanu. Meie komplekt sisaldab 12 värvilist konna, 3 kanderaketti ja 3 harureaga puud. Mängu saab hõlpsasti kokku panna, kui seda ei kasutata,
3 MÄNGIJALE - Meie hüppavad konnad pakuvad suurt rõõmu nii suurtele kui väikestele, kõik tahavad väikesed konnad puu otsa visata. Igal mängijal on oma konnapildiseade.


OSKUS - ainult suure osavusega maanduvad konnad puuderidadele, ka väikesed lapsed saavad oma motoorikat iga kord harjutada ja parandada.


PÕNEV - põnevad mänguringid, kus on vaja palju pühenduda, tooge esimesena oma värvilised ahvid puu juurde.


VAHEL - mäng on väike ja väga kiire, seda saab kõikjale kaasa võtta ja ka salvestada.


SPETSIFIKATSIOONID - Vanuse soovitus: 3+ Sertifitseeritud: CE, EN 71 Mõõtmed (pikkus / kõrgus): 43 / 28cm Kaal: 350g.

Sarnased tooted