Leiuministeerium

Esileht / Lapsed ja imikud / Mänguasjad / Kukkuvad toolid, osavusmäng kogu perele

Kukkuvad toolid, osavusmäng kogu perele

EAN: 5902802909503
Laoseis: 5

3,10 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

Pere osavusmäng KUKKUMISTOOLID 6720

Lähemate sõprade ja perega erinevate mängude mängimine on üks parimaid viise oma vaba aja veetmiseks. Nii saate nautida ennast, arendada oma oskusi ja lõbutseda. Siin tutvustame teile fantastilist perekondlikku lõbusat mängu nimega "Langevad toolid".
    • MÄNGureeglid
Mäng "Langevad toolid" on suurepärane alternatiiv kaardimaja ehitamisele või Pick-Up Sticksi populaarse mängu mängimisele - sinna tuleb kaootilisest hunnikust pulki koguda. Samuti on see tavaliselt sotsiaalne gale, mis treenib teie tahtejõudu, keskendumisvõimet ja osavust. Mängureeglid on väga lihtsad. Mängijad peavad toolid laduma stabiilsesse torni, ilma et see ümber kukuks. Eesmärk on ehitada kõrgeim toolidetorn. Mängija kaotab mängu, kui see põhjustab torni varisemist. Võite mängida üksi või sõpradega grupis, kuid mäng sobib kõige paremini kahele või kolmele mängijale. Mäng aitab lastel arendada kannatlikkust, pakkudes neile samal ajal tunde nalja ja rahulolu. Mäng sobib suurepäraselt nii tüdrukutele kui poistele. Mängu soovitatakse lastele vanuses 3+.
Seda kompaktset mängu on lihtne hoida lastetoas ja selle saab kõikjale kaasa võtta. Ta teeb oma tööd kodus, värskes õhus või puhkusel. See komplekt pisikesi toole on kõik, mida vajate lõbutsemiseks!
PEREMÄNG - "Langevad toolid" on fantastiline mäng kahele või enamale inimesele suhtlemiseks, mis kaasab lapsi ja täiskasvanuid.
 
OSKUSEMÄNG - toolitorni ehitamine nõuab tohutut keskendumist, tekitab põnevust ja õpetab lastele osavust.
 
LIHTSAD REEGLID - mängu on lihtne õppida ja mängida.
 
KOMPAKTNE SUURUS - mängu väikesed mõõtmed muudavad selle salvestamise lihtsaks.
 
SPETSIFIKATSIOON - sertifikaadid CE, EN 71, vanus: 3+, tooli mõõdud (pikkus / laius / kõrgus): 2,8 / 2,8 / 5 cm kaal: 60 g.

Sarnased tooted