Leiuministeerium

Esileht / Renditooted / Tarvikud / Mullivedelik, 5l kanister, TubanBubbles

Mullivedelik, 5l kanister, TubanBubbles

EAN: 5907731336031
Laoseis: 3

20,39 €

4,08 €/L

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

Suured mullid ja suurepärane lõhn - see iseloomustab vedelikku. Ideaalne suurteks mullideks, mullitunneliks, mullideks ja mullitrikkideks. Vedeliku saab lisada igasugustele mullimänguasjadele - püstolid, mõõgad, generaatorid jne. Valage vedelik kaussi või ämbrisse. Pange üks mänguasi vette. Ja ongi kõik! Võite alustada seiklust koos mullidega.
KASUTAMINE: Enne kasutamist loksutada õrnalt kanistrit. Vedelik kaotab keemilised omadused, kui seda hoitakse alla 10 ° C ruumis. Enne kasutamist loksutage õrnalt. Seebimullide vedelik võib jätta laigud. JUHISED: Parema tulemuse saavutamiseks on toodet kõige parem kasutada, kui niiskus on üle 40%, õhk võib olla udune, rahulik, hägune või vihma järgne. Päikeselise, kuuma päevaga on kõige halvemad tulemused - parimad mullide tegemise ajad on hommikul ja alles pärast päikeseloojangut, ja kui soovite mulle puhuda ruumis, siis pihustage tuba värske veega, et saada parim tulemus. Mõned inimesed arvavad, et parimad mullid saadakse siis, kui loksutada vedelikku tugevalt, kuid see ei ole tõsi, kuna mullid muutuvad palju raskemaks ja palju väiksemaks. Kui teie mullivedelik hakkab enne kasutamist vahutama, eemaldage vaht. Parima tulemuse saate kui kasutate Tuban mullivedelikku.

Sarnased tooted