Leiuministeerium

Esileht / Lapsed ja imikud / Mänguasjad / Puidust õppekell

Puidust õppekell

EAN: 5900779934931
Laoseis: 5

5,49 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

Puidust kuju sorteerimine õppekella mõistatuse õppimine Vastupidav ja praktiline mõistatuskell väikelastele ja imikutele 9356
Spielzueg harjutab täiuslikku tajuvust ja mälu õpetab plokkidele kirjutatud numbreid ning iga ploki all ingliskeelseid nimesid. Komplekt sisaldab 12 tellist, millest igaüks mahub ainult ühte õppekuupi auku. Lapse ülesanne on leida samad kujundid ja asetada kõik plokid nendesse.
Kellal on kaks kätt ja minutitega valikuketas, mis sobivad täistundide õppimiseks ideaalselt.
ARENG - ennekõike on kell ilusad erksad värvid, mis ergutavad fantaasiat ja loovust. Temaga mängimine on ka käeliste oskuste ning visuaalse ja motoorse koordinatsiooni harjutus.


ÕPPIMINE JA MÄNGIMINE - puidust kellaga saab laps minutitega õppida vorme, numbreid ja nende vasteid inglise keeles, värve ja tunnilugemist. Komplektis on 12 kivi. Lapse ülesanne on leida samad kujundid ja asetada kõik plokid nendesse.


OHUTUS - mänguasi on noorimatele ohutu. Kõik puitelemendid on täiuslikult poleeritud ja värvitud keskkonnasõbralike värvidega. Lisaks puuduvad väljaulatuvad teravad osad.


KAASAS SÜGAVAD - komplekti külge on kinnitatud nöör ja niit. Plokkide lõimimisega harjutab laps kannatlikkust, täpsust ja õpib ülesandele keskenduma.


SPETSIFIKATSIOONID - Vanus: 3+ Materjal: puit Mõõtmed (P / L / K): 16,5 / 16,5 / 1,5 cm Kaal: 120g

Sarnased tooted