Leiuministeerium

Esileht / Renditooted / Soojuskiirgur ahju rent - 24 tundi

Soojuskiirgur ahju rent - 24 tundi

Köetav pind: 135-237m². Küttevõimsus 24,4 kW.

Soojuskiirgur ahju näol on tegu revolutsioonilise tootega. Hipers ahi töötab diislil või biodiislil. Soojuskiirgur ahjul on pumbaga kütusepõleti, mis paneb kuuma gaasi ringlema keraamilise kattega torudes, andes välja infrapunasoojuse. Kütteseade on ülimalt tõhus ja soojus tekkib sisse lülitamise hetkest. Ahjud on ökonoomsed, ülimalt säästlikud ja samas väga efektiivsed. Diislitoitel Hipersi väiksemad soojuskiirgurid tarbivad kõigest 50W elektrienergiat (sama palju kui tavaline lambipirn!) ja keskmiselt 3-4 l kütust päevas. Soojuskiirgur ahi kasutab elektrit ainult süütesüsteemis, põleti töös hoidmiseks ja juhtplokis.

 

Kaubamärk:

108,95 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

Köetav pind: 135-237m². Küttevõimsus 24,4 kW.

Soojuskiirgur ahju näol on tegu revolutsioonilise tootega. Hipers ahi töötab diislil või biodiislil. Soojuskiirgur ahjul on pumbaga kütusepõleti, mis paneb kuuma gaasi ringlema keraamilise kattega torudes, andes välja infrapunasoojuse. Kütteseade on ülimalt tõhus ja  soojus tekkib sisse lülitamise hetkest. Ahjud on ökonoomsed, ülimalt säästlikud ja samas väga efektiivsed. Diislitoitel Hipersi väiksemad soojuskiirgurid tarbivad kõigest 50W elektrienergiat (sama palju kui tavaline lambipirn!) ja keskmiselt 3-4 l kütust päevas. Soojuskiirgur ahi kasutab elektrit ainult süütesüsteemis, põleti töös hoidmiseks ja juhtplokis.

Kasutuskohad näiteks: suuremates garaažides, auto- ja traktori hooldustes (soojendab, sulatab lumest tõhusalt hooldatavat tehnikat), põllumajandustehnika hoiustamise hallides, ehitusplatsidel (eriti kui on vaja kuivatada betooni, lakitud või värvitud pindu.), kontoriruumides, välitelkide all, terrassil jne.
 
Tootja Hipers
Mudel DHOE 210
Köetav pind 135-237 m²
Kütusepaagi maht 45l
Max kütteväärtus Max kütteväärtus
21 000 kcal/h
Küttevõimsus 24,4 kW
Kütusekulu (pideval töötamisel) 2,1 l/h
Toide 230 V / 50 Hz
Elektrikulu 65 W
Mõõtmed 1290 x 320 x 1190mm
Kaal 63 kg
 

Sarnased tooted