Leiuministeerium

Esileht / Lemmikloom / Kass / Rihmad ja traksid / Traksid + rihm 122cm, kassile või väiksemale koerale, musta värvi

Traksid + rihm 122cm, kassile või väiksemale koerale, musta värvi

EAN: 59152
Laoseis: 12

1,89 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

ASSI, KOERA RÕNGARÕNG - MUST PUNASININE ROHELINE 2624
See on eriti vastupidav jalutusrihma ja rakmete komplekt, mis on teie lemmiklooma jaoks mugav ja ohutu. Sobib koertele ja kassidele. See teeb tööd ka väiksemate lemmikloomade, näiteks küülikute jaoks. Plastklambrite abil saab kogu komplekti laiust kohandada vastavalt teie koera või kassi suurusele. See tagab teie loomale hea istuvuse, ei liiga lõdva ega liiga tiheda - see tähendab 
Lemmiklooma rakmed on ka väga mugavad. See ei ahenda teie lemmiklooma kõri (nagu mõned kaelarihmad teevad) ja tagab nende maksimaalse mugavuse. Rihma tõmblemisel (näiteks kui teie loom liigub ootamatult), jaotub rõhk rakmetes ühtlaselt - mitte ainult kaela piirkonnas. See tagab teie lemmikloomale suurema ohutuse ja tervise. Rihm ja rakmed on valmistatud vastupidavast kangast, mis ei põhjusta teie lemmikloomale ebamugavust ega valulikku hõõrdumist. Rakmed võimaldavad teie lemmikloomade nahal vabalt hingata, vähendades higi võrreldes paksu kaelusega.
Rihm lõpeb mugavas käepidemes, mis tagab ka hea haarduvuse. Selle pikkus on kuni 122 cm, nii et teie lemmikloom saab ilma piiranguteta kõndida. Klambri saab rakmete ja rihma vahel lahti keerata, nii et ka lemmikloomad saavad vabalt joosta seal, kus seda teha on ohutu.
Mugav lemmikloomadele - võimaldab lemmikloomade nahal hingata, põhjustamata valulikku hõõrdumist, ei tekita kõri survet (nagu mõned kaelarihmad teevad)
 
DURABLE - rihm ja rakmed on valmistatud vastupidavast kangast, kindlad klambrid ja aasad tagavad turvalisuse.
 
Mugavalt reguleeritav - tahkete plastklambritega reguleeritav lemmiklooma suuruse järgi.
 
 
EEMALDATAV RAKK - rakmed saab rihmast lahti tõmmata, et teie hästi koolitatud lemmikloomad saaksid vabalt joosta.
 
SPETSIFIKATSIOON - värv: must, punane, sinine, roheline, rihma pikkus: 122 cm, rakmete laius: 19-34 cm, rakmete pikkus: 13-17,5 cm, kaal: 35 g, komplektis: rihm + rakmed

Sarnased tooted