Leiuministeerium

Esileht / Ehitus / Transpordirattad 3 "4" 5", 360kraadi liikuv, 1tk

Transpordirattad 3 "4" 5", 360kraadi liikuv, 1tk

EAN: 5902802909886
Laoseis: 4

2,99 €

 

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

 

Transpordirattad 3 "4" 5 "rattad Rattad Rattad Kummirattad Metallist kinnitus Stark 6687
Paljudel juhtudel on platvormi või dolly rattad ja rattad ülimalt vastupidavad, kahjuks on see väga sageli ekstreemsete tingimuste kahjustamine või selliste vale käitlemine. Siin kasutatakse meie suure jõudlusega rattaid, need on metallkinnituse tõttu ülitugevad ja kummirullide abil väga paindlikult kasutatavad. 360 ° reguleeritavad rattad võimaldavad kõigi veokärudega palju paremini hakkama saada, see kasutamine tähistab suurepärast täiendamist.
Seade on valmistatud vastupidavast metallkonstruktsioonist, rull oli valmistatud kõvast, kuid painduvast plastikust. Tänu neile omadustele saavad rullid hakkama ka keerulisel maastikul. Neid saab hõlpsalt veeretada mitmesugustel pinnasetingimustel, isegi suure koormuse korral ei anna nad teed. Pöördratta vastupidav ja kulumiskindel kumm tagab pika tööea.
Elementi on väga lihtne kokku panna, üksikuid rulle saab vahetada või uuendada. Lai tugipind on varustatud 4 pikisuunalise auguga, nii et rullid saab kohandada olemasolevatele platvormidele. Kuid isegi raskeveokite platvormi täiesti uued seadmed on hõlpsasti võimalikud, süsteemi saab kinnitada kaubanduslikult kättesaadavate kruvide abil. Stabiilsem variant on iselukustuvate mutritega kruvid, nii et plaadi ja elemendi kokkupuudet võimendatakse mitu korda. Rullid sobivad asenduseks, defektsete ratastega, neid saab kohe ja lihtsalt paigaldada. Säästate riistvara poes aega ja tarbetuid viise.

MOVABLE 360 ° - rattad tagavad kõigi vagunite või platvormide mugava käsitsemise. Liikuvad kummirullid töötavad suurepäraselt raskel maastikul ja võimaldavad hõlpsalt manööverdada 360 ° ümber üksikute takistuste vahel.


PAINDLIK - rataste paindlik ja ülitugev kõvakummist materjal toimib hästi ka rasketes pinnases. Tee ebavõrdsus ja konarused kompenseeritakse ega kandu trollile edasi.


PIDEV - Kummirullide ja metallist kinnituse kasutamine muudab kogu seadme ülimalt vastupidavaks ja ennekõike vastupidavaks. Materjal ei ole altid kulumisele ja lõikekahjustusi ei tekita, isegi rasked koormad on kergesti transporditavad.


Lihtne paigaldamine - metallist kinnitusel on 4 pikisuunalist auku, nii et üksikuid rolle saab kiiresti asendada või uuendada.


SPETSIFIKATSIOONID - Materjal: kumm + metall
Läbimõõt: 3 "= 7,5 cm / 4" = 10 cm / 5 "= 12,5 cm
Rulli paksus: 3" = 2,5 cm / 4 "= 3 cm / 5" = 3,7 cm
Kaal: 3 "= 380 g . / 4 "= 660g, / 5" = 740g.

Sarnased tooted